TRENERZY

Tomasz Szary

Absolwent AWF Katowice kierunek wychowanie fizyczne i edukacja obronna, pracuje od 10 lat jako nauczyciel wychowania fizycznego. Instruktor tenisa stołowego Wyższej Szkoły Trenerów Sportu w Warszawie. Wielokrotny uczestnik warsztatów trenerskich programu FUNdamenty. Uczestniczył w ponad 300 godzinach telekonferencji trenerskich „Jak szkoli się Mistrzów Świata w tenisie stołowym”. Trener kadry obozów Integralnego Tenisa Stołowego. Prelegent na konferencji Superligi tenisa stołowego 2016. Ukończył warsztaty trenerskie Fundamenty 1 (szkolenie wstępne), Fundamenty 2 (Szkolenie podstawowe), Fundamenty 4 (Organizacja i zarządzanie procesem szkolenia) Fundamenty 5 (trening taktyczny w różnych stylach gry), Fundamenty 0 (Trening fizyczny w tenisie stołowym)

Dagmara Sikora

Absolwentka AWF Katowice kierunek wychowanie fizyczne. Od 2011 pracuje jako instruktor tenisa stołowego w UKS Bestwinka, MKS Czechowice -Dz. Nauczycielka WF w klasach o profilu tenisa stołowego w ZS Ligota. Zawodniczka 2 ligi MKS Czechowice- Dziedzice. Trener podczas obów Integralnego Tenisa Stołowego. Ukończyła warsztaty trenerskie Fundamenty 1 (szkolenie wstępne), Fundamenty 2 (Szkolenie podstawowe), Fundamenty 5 (trening taktyczny w różnych stylach gry), Fundamenty 0 (Trening fizyczny w tenisie stołowym)

Karolina Kłaptocz

od najmłodszych lat związana z tenisem stołowym, absolwentka klasy sportowej o profilu tenisa stołowego w ZS Ligota. absolwentka Zarządzania i Inżynierii Produkcji na Akademii Techniczno- Humanistycznej w Bielsku- Białej. Była reprezentantka klubów: ULKS Ligota, RKS Cukrownik Chybie, ULKTS Pszczyna, MKS Czechowice-Dz, medalistka Mistrzostw Śląska. Ukończyła warsztaty trenerskie Fundamenty 1 (szkolenie wstępne), Fundamenty 2 (Szkolenie podstawowe), Fundamenty 5 (trening taktyczny w różnych stylach gry), Fundamenty 0 (Trening fizyczny w tenisie stołowym).

Joanna Blachura

Absolwentka Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie w specjalności trenersko -menedżerskiej oraz FUNdamentów 1 i 2.Od niedawna nauczycielka wychowania fizycznego w szkole podstawowej. Ukończyła warsztaty trenerskie Fundamenty 1 i 2. Właściwie urodzona z rakietką w ręku. Zawodniczka II Ligi PSKS Beskidy Hałcnów. Pośród licznych sukcesów w tenisie stołowym srebrna medalistka Mistrzostw Śląska. Silnie nastawiona na rozwój zarówno swój jak i swoich podopiecznych.

Justyna Kopeć

Od dziecka związana z tenisem stołowym. Studentka pedagogiki Akademii Techniczno-Humanistycznej w Bielsku-Białej. Była reprezentantka klubów ULKS Ligota oraz MKS Czechowice - Dziedzice. W 2017r ukończyła szkolenie programu FUNdamenty 1, od września rozpoczęła przygodę jako trenerka najmłodszych grup. Pracowita i wesoła, chętnie uczy dobrych podstaw i zasad tenisa stołowego.