SUKCESY

 • 2022

  Mistrzostwo 2 ligi Śląskiej = AWANS DO 1 LIGI ŚLĄSKIEJ ( skład: Magdalena Michalec, Sandra Kurczyna , Julia Wydra, , Małgorzata Markiel, Sabina Bronikowska, Marta Błaszcz, Agata Kóska, Aleksandra Dyla, Julia Wincencik, Joanna Mikoda, Gabriela Krawczyk, Wiktoria Herczek, Natalia Kurczyna, Weronika Przebinda, Zuzanna Ślezińska, Aleksandra Juraszek, Natalia Lasota, trener : Grażyna Kurczyna i Natalia Kurczyna )

  III miejsce na Mistrzostwach Śląska w siatkówce plażowej Juniorek ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener:Grażyna Kurczyna )

  UDZIAŁ W FINALE Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Juniorek ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener: Grażyna Kurczyna )

  UDZIAŁ W FINALE Mistrzostwach Śląska w siatkówce plażowej Juniorek Młodszych ( skład: Marta Błaszcz , Agata Kóska, Trener: Grażyna Kurczyna )

  IX MIEJSCE NA ŚLĄSKU W KATEGORII JUNIOREK ( skład: Sandra Kurczyna, Magdalena Michalec, Julia Wydra, Marta Błaszcz, Aleksandra Dyla, Agata Kóska, Małgorzata Markiel, Sabina Bronikowska, Emilia Juraszek, Jagoda Ryt, trenerka : Natalia Kurczyna )
 • 2021

  VII miejsce na Mistrzostwach Śląska w kategorii Juniorek młodszych ( skład: Magdalena Michalec, Sandra Kurczyna , Julia Wydra, Jagoda Ryt, Małgorzata Markiel, Sabina Bronikowska, Marta Błaszcz, Agata Kóska, Aleksandra Dyla, trener : Joanna Furczyk )

  III miejsce na Mistrzostwach Śląska w siatkówce plażowej Juniorek Młodszych ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener: Joanna Furczyk i Grażyna Kurczyna )

  IV miejsce na Mistrzostwach Śląska w siatkówce plażowej Juniorek ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener: Joanna Furczyk i Grażyna Kurczyna )

  VII miejsce na Mistrzostwach Polski w siatkówce plażowej Juniorek Młodszych ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener: Joanna Furczyk i Grażyna Kurczyna )

  Półfinał Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej Juniorek ( skład: Sandra Kurczyna ,Magdalena Michalec, Trener: Joanna Furczyk )

 • 2018

  VII miejsce na Mistrzostwach Śląska Mini siatkówki dziewcząt Kinder+ Sport w kategorii „Trójek ” ( skład: Oliwia Złoto, Zuzanna Włodyka , Karolina Potwora, Iga Maruszczak, trener : Grażyna Kurczyna)

  VI miejsce na Mistrzostwach Śląska Mini siatkówki dziewcząt Kinder+ Sport w kategorii „czwórek” ( skład: Emilia Furczyk, Marta Błaszcz, Patrycja Majdak, Agata Kóska, Zofia Wobik, Trener: Joanna Furczyk )

  16 miejsce na Śląsku w kategorii młodziczek ( Skład: Sandra Kurczyna, Emilia Furczyk, Marta Błaszcz, Agata Kóska, Aleksandra Dyla, Małgorzata Markiel, Ewa Mynarska, Sabina Bronikowska, Magdalena Michalec, Julia Wydra , trener : Joanna Furczyk )

  VI miejsce na Mistrzostwach Śląska w kategorii kadetek (skład: Smalcerz Wiktoria, Kurczyna Natalia, Ślezińska Zuzanna , Wizner Celina, Chrobak Gabriela, Herczek Wiktoria, , Popielarczyk Martyna, Kurczyna Sandra, Paszek Katarzyna, Wdowiak Wiktoria trener: Grażyna Kurczyna)

 • 2017

  ćwierćfinał Mistrzostwach Śląska w kategorii kadetek (skład : Smalcerz Wiktoria, Kurczyna Natalia, Ślezińska Zuzanna , Wizner Celina, Wizner Małgorzata, Wóbel Martyna, Chrobak Gabriela, Herczek Wiktoria, Wisła Paulina, Jakubiec Jagoda, Popielarczyk Martyna, Kurczyna Sandra, Paszek Katarzyna, Wdowiak Wiktoria trener: Joanna Furczyk i Grażyna Kurczyna)

  VII miejsce w Mistrzostwach Śląska w kategorii Młodziczek ( skład : Chrobak Gabriela, Herczek Wiktoria, Wisła Paulina, Jakubiec Jagoda, Popielarczyk Martyna, Kurczyna Sandra, Paszek Katarzyna, Wdowiak Wiktoria)

  półfinał Mistrzostw Śląska w kategorii dwójek i trójek Mini siatkówki dziewcząt ( Skład dwójek : Iga Maruszczak , Julia Gajda oraz Oliwia Złoto, skład trójek : Marta Błaszcz, Emilia Furczyk ,Agata Kóska oraz Patrycja Majdak, trener : Joanna Furczyk) oraz ćwierćfinał Mistrzostw Śląska czwórek Mini siatkówki dziewcząt ( skład: Michalec Magdalena, Wydra Julia, Dyla Aleksandra, Gucz Liliana, trener : Grażyna Kurczyna )

  Srebrny medal Mistrzostw Śląska w kategorii czwórek w Mini siatkówce oraz Złoty medal Mistrzostw Polski naszej zawodniczki Sandry Kurczyny grającej wtedy w barwach klubu MOSM Tychy.
 • 2016

  Złoty medal Mistrzostw Śląska w kategorii czwórek w Mini siatkówce dziewcząt zdobyła nasza zawodniczka Sandra Kurczyna reprezentując klub MOSM Tychy . W tym samym sezonie zdobyła z Tyskim klubem 5 miejsce na Mistrzostwach Polski.
 • 2015

  Udział w Finałach Mistrzostw Polski w kategorii czwórek Mini siatkówce dziewcząt ( skład: Wiktoria Herczek, Jagoda Jakubiec, Martyna Popielarczyk, Gabriela Chrobak, Wiktoria Kowalczyk, trener : Grażyna Kurczyna )

  Brązowy medal Mistrzostw Śląska w kategorii czwórek w w Mini siatkówce dziewcząt ( skład: Wiktoria Herczek, Jagoda Jakubiec, Martyna Popielarczyk, Gabriela Chrobak, Paulina Wisła, Wiktoria Kowalczyk, trener : Grażyna Kurczyna )

  Nasza zawodniczka Sandra Kurczyna reprezentowała Klub UKS Źródełko Katowice w kategorii trójek zdobywając srebrny medal na Mistrzostwach Śląska w Mini siatkówce dziewcząt. Oraz reprezentując Katowicki klub na Mistrzostwach Polski zdobywając 17 miejsce.

 • 2014

  piąta drużyna Mistrzostw Śląska w kategorii trójek w Mini siatkówce dziewcząt ( skład : Paulina Wisła, Martyna Popielarczyk, Gabriela Chrobak, Wiktoria Koćma , trener : Grażyna Kurczyna) oraz siódma drużyna w tej samej kategorii ( skład : Wiktoria Herczek, Jagoda Jakubiec, Sandra Kurczyna i Wiktoria Kowalczyk, trener : Grażyna Kurczyna)
 • 2013

  Brązowy medal Mistrzostw Polski ( skład: Natalia Kurczyna, Wiktoria Smalcerz, Nina Zębowicz, Natalia Ciesielska, Zofia Człowiek, trener: Grażyna Kurczyna / Ewa Ciesielska)

  Srebrny medal Mistrzostw Śląska w kategorii czwórek w Mini siatkówce dziewcząt. ( skład: Natalia Kurczyna, Wiktoria Smalcerz, Nina Zębowicz, Natalia Ciesielska, Zofia Człowiek, trener: Grażyna Kurczyna / Ewa Ciesielska)
 • 2012

  VIII drużyna w kategorii trójek w Mini siatkówce dziewcząt (skład: Natalia Kurczyna, Wiktoria Smalcerz ,Weronika Formowicz, Wiktoria Woźniak, trener : Grażyna Kurczyna / Ewa Ciesielska)
 • 2011

  VI miejsce w Mini siatkówce dziewcząt w kategorii dwójek ( skład: Natalia Kurczyna i Wiktoria Smalcerz, trener : Grażyna Kurczyna)