TRENERZY

AGATA KRYWULT

Sportowa przygodę zaczynała jako kajakarka KS Górnik Czechowice-Dziedzice, okres szkoły średniej to początek przygody z siatkówką w miejscowym klubu RKS Walcownia Metali Dziedzice. Ukończyła Studium Nauczycielskie w Raciborzu na kierunku wychowanie fizyczne i od 1991 rozpoczęła pracę jako nauczyciel wychowania fizycznego pierwsze w Szkole Podstawowej nr 3 a potem od 2001 w Gimnazjum Publicznym nr 2- tam też, rozpoczęła się przygoda z klasami sportowymi i siatkówką w roli trenera. Absolwentka AWF we Wrocławiu, trener siatkówki II klasy i nauczyciel wychowania fizycznego w Szkole Podstawowej nr 8.

ŁUKASZ STAWOWSKI

wychowanek czechowickiej siatkówki; trener, zawodnik miejscowego klubu MKS Winner Czechowice-Dziedzice. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego im. Jerzego Kukuczki w Katowicach. Swoją karierę zawodniczą rozpoczął w klasie o profilu siatkarskim w Gimnazjum Publicznym nr 2 im. Janusza Kusocińskiego w Czechowicach-Dziedzicach, pierwszym reprezentowanym klubem był UKS TOP Jedynka Bielsko-Biała. Po roku wrócił do Czechowic-Dziedzic i reprezentował barwy OFS Czechowice-Dziedzice. W sezonie 2010/2011 rozpoczął pracę jako trener grup młodzieżowych w klubie MTS Winner Czechowice-Dziedzice i do dzisiaj reprezentuje barwy klubu MKS Winner Czechowice-Dziedzice jako trener oraz zawodnik.

JOANNA KARWACKA

nauczyciel wychowania fizycznego, zdobywała doświadczenie w ubiegłych lata min. w szkole Mistrzostwa Sportowego - profil siatkówka, absolwentka PWSZ w Raciborzu oraz Wydziału Wychowania Fizycznego i Fizjoterapii Politechniki Opolskiej, instruktor piłki siatkowej i fitness, gimnastyki korekcyjno-kompensacyjnej, od września 2017r. trener najmłodszej grupy treningowej. Obecne pracownik MOSiR Czechowice-Dziedzice.