SUKCESY

  • 2018

    >Halowe Mistrzostwa Polski U20: 3000m- I miejsce: Bartosz Jarczok
    >Halowe Mistrzostwa Polski U20: 60m- III miejsce: Rafał Pająk
    >Halowe Mistrzostwa Polski U18: 300m- II miejsce Jakub Pająk
    >Mistrzostwa Polski w sztafetach U16: 4x100m- II miejsce: Szymon Mikołajczak, Mateusz Puto, Bartłomiej Legut, Szymon Strzyczek
    >Mistrzostwa Polski w sztafetach U20: 4x100m- III miejsce: Marcin Gibas, Rafał Pająk, Błażej Niesytko, Kamil Nowiński
    >Międzynarodowy Mecz U20 Polska-Czechy-Słowacja-Węgry-Słowenia: 3000 m z przeszkodami- I miejsce: Bartosz Jarczok
    >Międzynarodowy MeczU20 Polska-Czechy-Słowacja-Węgry-Słowenia: 4x100m- II miejsce: Rafał Pająk
    >Mistrzostwa Polski U20: 100m- III miejsce: Rafał Pająk
    >Mistrzostwa Polski U20: 3000m-I miejsce: Bartosz Jarczok, 5000m-II miejsce: Bartosz Jarczok
    >Mistrzostwa Europy U18: sztafeta szwedzka- III miejsce: Jakub Pająk
    >Mistrzostwa Polski U18: 400m- I miejsce: Jakub Pająk
    >Mistrzostwa Świata U20: 4x100m- IX miejsce: Rafał Pająk
  • 2017

    >EYOF (Olimpijski Festiwal Młodzieży Europy): 200m- IV miejsce: Jakub Pająk
    >Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: 400m- I miejsce: Jakub Pająk
    >Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 300m- III miejsce Jakub Pająk
    >Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów: 3000m-I miejsce Bartosz Jarczok-rekord śląska
  • 2016

    >Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych: 60m M- II miejsce: Pająk Rafał-rekord śląska
    >Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych:2000m M- I miejsce: Bartosz Jarczok- rekord śląska
    >Mistrzostwa Polski Juniorów Młodszych w biegach przełajowych: 5km -II miejsce: Bartosz Jarczok
    >Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych: sztafeta mieszana- III miejsce: Rafał Pająk
    >Mistrzostwa Europy Juniorów Młodszych: 3000m- XII miejsce: Bartosz Jarczok
    >Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: 100m- II miejsce: Rafał Pająk
    >Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: 200m- I miejsce: Rafał Pająk
    >Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży: 3000m- II miejsce: Bartosz Jarczok
  • 2013

    >Mistrzostwa Polski Młodzików: sztafeta 4x100m K– II miejsce: Głupczyk Karolina, Kozioł Paulina, Kwaśniak Oliwia, Surowiecka Justyna
Font Resize