ZAWODNICY

Zawodnicy grupy mistrzowskiej uczestniczący w zawodach rangi wojewódzkiej i ogólnopolskiej:

(uchwyt piórkowy chiński, obustronny atak topspinowy) Michał to najbardziej utytułowany tenisista stołowy w naszym klubie. Rozpoczął treningi w 1 klasie szkoły podstawowej i od tego czasu praktycznie nie rozstaje się ze stołem do tenisa. Dwukrotny brązowy medalista Mistrzostw Polski w deblu, srebrny medalista finału ogólnopolskiego Mini Olympic Games, złoty medalista mistrzostw śląska we wszystkich kategoriach, w których występował. Ambitny, pracowity, zaangażowany. Jego marzeniem jest tytuł Mistrza Świata… a potem kolejny.
(uchwyt europejski, atak szybki i topspinowy) Wicemistrzyni Polski w kategorii żaczek, Złota medalistka finału ogólnopolskiego Mini Olympic Games w Warszawie 2017. Multimedalistka Mistrzostw Śląska we wszystkich kategoriach, w których występowała.