W dniach 22-24 październik w COS OPO Wałcz odbyły się Ogólnopolskie konsultacje juniorów i juniorów młodszych w których wystartowało 9 naszych zawodników.
Zawody te mają na celu wyłonić najlepsze kajakarki oraz najlepszych kajakarzy i kanadyjkarzy, którzy zakwalifikują się do kadry narodowej i razem z innymi zawodnikami z całej Polski będą uczestniczyć w zgrupowaniach.
Zawodnicy brali udział w poszczególnych konkurencjach: Start na wodzie na dystansie 2km i 1km, bieg na 1500m, pływanie 200m, rzut piłką w siadzie i z rozbiegu, siłownia pomiar pracy (2 minuty) i mocy, bieg na 30m oraz drążek i poręcze wykonywane w ciągu 2 minut.
WYNIKI:
Kacper Grzechnik (junior młodszy):
Bieg 1500m: 54m czas: 5:59:23
Woda 2km: 7m czas: 9:41:00
Woda 1km: 3m czas: 4:10:27
Basen 200m: 39m czas: 3:46:20
Rzut piłką w siadzie: 9m P: 7,5 L: 9,75
Rzut piłką z rozbiegu: P: 5m L: 4m
Siłownia (moc): 6m wyciskanie: 498,0 dociąganie: 687,0
Siłownia (praca): 1m wyciskanie: 1173,90 dociąganie: 1470,0
Bieg 30m: 23m czas: 4:67
Drążek i poręcze (moc): 6m D: 1100,0 P: 684,8
Kacper w klasyfikacji ogólnej zajął 2 miejsce (541,74 pkt)
Julia Czech (juniorka):
Bieg 1500m: 3m czas: 5:48:37
Woda 2km: 12m czas: 10:42
Woda 1km: 7m czas: 4:41:21
Basen 200m: 14m czas 3:45:40
Rzut piłką w siadzie: 21m P:6 L:12
Rzut piłką z rozbiegu: P:4 L:7
Siłownia (moc): 14m wyciskanie: 251 dociąganie: 329
Siłownia (praca): 7m wyciskanie: 6 dociąganie 720,0
Bieg 30m: 10m czas: 5,04
Drążek i poręcze (moc): 10m drążek: 672,0 poręcze: 358,4
Julia w klasyfikacji ogólnej zajęła 6 miejsce (365,12 pkt)
Bartosz Wizner (junior):
Bieg 1500m: 11m czas: 5:19:66
Woda 2km: 16m czas: 11:35:00
Woda 1km: 10m czas: 4:39:67
Basen 200m: 3m czas: 2:56:90
Rzut piłką w siadzie: 9m P:10 L:8
Rzut piłką z rozbiegu: P:8 L:3
Siłownia (moc): 9m wyciskanie: 380 dociąganie: 529
Siłownia (praca): 13m wyciskanie: 692 dociąganie: 875
Bieg 30m: 22m czas: 4,87
Drążek i poręcze (moc): 3m drążek: 1141,7 poręcze: 599,9
Bartosz w klasyfikacji ogólnej zajął 8 miejsce (316,74 pkt)
Franciszek Potwora (junior młodszy):
Bieg 1500m: 18m czas 5:47:60
Woda 2km: 12m czas 12:17
Woda 1km: 12m czas 5:7:90
Basen 200m: 6m czas: 3:19:10
Rzut piłką w siadzie: 27m P: 4,5 L:7,5
Rzut piłką z rozbiegu: P:2 L:2
Siłownia (moc): 10m wyciskanie: 414 dociąganie: 389
Siłownia (praca): 8m wyciskanie: 795,2 dociąganie: 544
Bieg 30m: 16m czas: 4:88
Drążek i poręcze: 4m drążek: 839,7 poręcze: 575,4
Franek w klasyfikacji ogólnej zajął 9 miejsce (263,24)
Anna Przybyła (juniorka młodsza):
Bieg 1500m: 10m czas: 7:42:39
Woda 2km: 10m czas: 17:32
Woda 1km: 10m czas: 6:29:71
Basen 200m: nie wystartowała
Rzut piłką w siadzie: 3m P: 7 L:10
Rzut piłką z rozbiegu: P:5 L:5
Siłownia (moc): 9m wyciskanie: 124 dociąganie: 214
Siłownia (praca): 9m wyciskanie:120,15 dociąganie: 202,5
Bieg 30m:7m czas: 5:54
Drążek i poręcze: 9m drążek: 63,9 poręcze: 47,3
Anna w klasyfikacji ogólnej zajęła: 10 miejsce (67,63 pkt)
Julia Firganek (juniorka młodsza):
Bieg 1500m: 31m czas: 7:27:55
Woda 2km: 34m czas: 12:30
Woda 1km: 29m czas: 5:16:34
Basen 200m: 20m czas: 4:19:20
Rzut piłką w siadzie: 2m P:3,75 L:7
Rzut piłką z rozbiegu: P:1 L:2
Siłownia (moc): 13m wyciskanie: 244 dociąganie: 301
Siłownia (praca): 14m wyciskanie: 243,2 dociąganie: 508,8
Bieg 30m: 36m czas: 5:80
Drążek: 21m drążek: 298,0 poręcze: 193,4
Julia w klasyfikacji ogólnej zajęła: 26 miejsce (205,86)
Oliwier Kluka (junior):
Bieg 1500m: 25m czas: 5:19:40
Woda 2km: 29m czas: 10:40
Woda 1km: 26m czas: 4:18:03
Basen 200m: 32m czas: 3:28:30
Rzut piłką w siadzie: 47m P:6,5 L:12,5
Rzut piłką z rozbiegu: P: 4 L: 7
Siłownia (moc): 17m wyciskanie: 436 dociąganie: 560
Siłownia (praca):33m wyciskanie: 938,70 dociąganie:1029,0
Bieg 30m: 41m czas: 4:78
Drążek i poręcze: 29m drążek: 912 poręcze: 579,5
Oliwier w klasyfikacji ogólnej zajął: 27 miejsce (343,91)
Patryk Stanoch (junior młodszy):
Bieg 1500m: 37m czas: 5:38:91
Woda 2km: 41m czas: 10:39
Woda 1km: 40m czas: 4:35:74
Basen 200m: 24m czas: 3:24:50
Rzut piłką w siadzie: 46m P: 9 L:9
Rzut piłką z rozbiegu: P: 7 L: 4
Siłownia (moc): 58m wyciskanie: 291 dociąganie: 350
Siłownia (praca): 52m wyciskanie: 442,5 dociąganie: 709,5
Bieg 30m: 39m czas: 4:88
Drążek i poręcze: 48m drążek: 446,6 poręcze: 175,6
Patryk w klasyfikacji ogólnej zajął: 42 miejsce (258,62 pkt)
Jakub Adamus (junior młodszy):
Bieg 1500m: 64m czas: 6:16:64
Woda 2km: nie wystartował
Woda 1km: nie wystartował
Basen 200m: 33m czas: 3:39:00
Rzut piłką w siadzie: 73m P: 6 L: 11,75
Rzut piłką z rozbiegu: P: 4 L: 6
Siłownia (moc): 39m wyciskanie: 377 dociąganie: 395
Siłownia (praca): 42m wyciskanie: 521,6 dociąganie: 798,4
Bieg 30m: 2m czas: 4:37
Drążek i poręcze: 3m drążek: 1141,7 poręcze: 364,8
Jakub w klasyfikacji ogólnej zajął: 58 miejsce (316,74 pkt)